Stálá nabídka

Prodáváme široký sortiment potřeb pro chovatele, akvaristy a rybáře. Na naší prodejně najdete kromě různých krmiv také vitamíny a některá léčiva pro domácí mazlíčky.

Akvaristika.

Ze sortimentu potřeb pro akvaristy máme ve stálé nabídce akvária, živé i umělé rostliny, vzduchovací motůrky, filtry, akvarijní písky a substráty, osvětlení, kryty akvárií, krmiva, krmítka, akvarijní dekorace, síťky, teploměry, léčiva a akvarijní chemii. Dále nabízíme různé živé akvarijní a jezírkové rybičky, plže a raky.

Chovatelské potřeby.

Chovatelům nabízíme kromě mnohých dalších věcí terária, klece, výběhy, podestýlky, misky, krmiva, vitamíny, obojky a vodítka, hřebeny a kartáče. V naší nabídce nechybí ani vitamíny a kosmetika pro psy, kočky a další zvířátka. Prodáváme živé papoušky, kanárky, křečky, pískomily, morčata, myši a další ptáčky a hlodavce. Mezi značkami krmiv pro psy a kočky u nás najdete mimo jiné výrobky Brit, Royal canin, Purina a také holandské krmení Puro s obsahem 47% masa.

Rybářské potřeby.

Rybáři u nás najdou kromě žádaných vnadících směsí a boilies mnoho věcí z rybářského vybavení a rybářské bižuterie jako jsou např. dělené nebo teleskopické pruty, vlasce různých průměrů, smekací navijáky, splávky, háčky, zátěže, podběráky, vezírky, umělé ale i živé nástrahy. Vše pro úspěšný rybolov nejen na českých vodách.

Internetové prezentace Benefitweb.cz